Слави: Не съм говорил с никого кой ще е служебен премиер, ако евентуално отидем пак на избори

Поисках да запишем това видео, защото това, което се вижда от медиите, има нужда от обяснение, защото е отвратително. Всички тези коментари на т.нар. политолози и самите журналисти, но най-вече това, което се вижда.Това заяви Слави Трифонов по време на видео, което публикува в профила си във „Фейсбук“. На него той е седнал на една маса с Тошко Йорданов и двамата коментират политическата ситуация в момента….

Дискусиите са закрити за тази страница