
След като е загубил контрол над колата, пиян шофьор удари патрулен автомобил на Пътна полиция в София през изминалата нощ.
Инцидентът е станал на булевард „Черни връх“, докато полицаите са проверявали друга кола, съобщава БНР. Водачът е задържан.
Пробата с дрегер на водача е показала близо два промила алкохол. Той се е движил със загасени фарове на автомобила си около полунощ по булевард „Черни връх“ в София.
Няма пострадали полицаи при инцидента. Униформените служители са били на мястото заради проверки, които са извършвали.
По случая е образувано досъдебно производство.
Дискусиите са закрити за тази страница