Много хора включват своите джаджи веднага след като се събудят, което вреди на здравето им, пише британският в. „Индипендънт“, позовавайки се на изследователи. Според анализаторите скокът в натоварването на мобилния интернет се случва в шест, седем и осем часа сутринта, когато хората се събуждат. Това се случва, защото веднага щом хората изключат алармите на своите смартфони, те веднага започват да превъртат новинарския поток….
Дискусиите са закрити за тази страница